Малярні та штукатурні роботи

У нас ви можете замовити повний комплекс малярських робіт із фінішним нанесенням декоративних матеріалів. Наші фахівці виготовлять стіни під фарбування за прийнятними цінами у м. Києві.

Малярні роботи

Докладніше про малярні роботи

Штукатурні роботи

Докладніше про штукатурні роботи

Підготовка стін

Фарбування стін вимагає ідеально рівної поверхні. Саме тому першим кроком при ремонті стане нанесення шпаклівки. Склад, нанесений рівним шаром, заповнить усі щілини та заглиблення. Додатково вберегти стіни від тріщин та відволожування допоможе поклейка склополотна. Міцність та гладка структура забезпечують щільне прилягання до стіни та, відповідно, її захист.

Після усунення косметичних дефектів майстри перейдуть до фінішної шпаклівки, а потім до оздоблювальних робіт. Якщо ви хочете замовити малярські роботи в місті Києві та розрахувати ціну на них, подавайте заявку на нашому сайті. Фахівець приїде у зручний для вас час, зробить виміри та розрахує обсяги оздоблювальних матеріалів.

Які ж етапи обробки потрібно робити?

У мене бетонні стіни

Стіни потрібно зашпаклювати стартом, потім протягнути фінішною шпаклівкою, поклеїти склополотно, і після ще раз протягнути мінімум 2 шари фінішною шпаклівкою – стіни готові під фарбування

У мене стіни заштукатурені машинною штукатуркою

На гладку штукатурку можна наносити декоративну штукатурку.

Щоб підготувати стіни під фарбування, потрібно – прошпаклювати стіну, поклеїти склополотно, і ще протягнути 2 шари фінішною шпаклівкою

У мене піноблоки (газоблоки)

Щоб підготувати стіни під фарбування, бажано заштукатурити з армувальною сіткою, потім можна шпаклювати фінішною сумішшю. Ми рекомендуємо ще клеїти склополотно (але це за бажанням замовника)

Після якісної підготовки стін приступаємо до нанесення декоративних штукатурок або фарб.

Замовте виїзд майстра на замір та розрахунок кошторису безкоштовно

  Малярні та штукатурні роботи

  Невід’ємними при проведенні будь-якого ремонту є малярні та штукатурні роботи, що складаються з комплексу спеціалізованих оздоблювальних робіт, що включають:

  • вирівнювання будь-яких типів поверхонь при виконанні внутрішнього оздоблення приміщень;

  • шпаклювання поверхонь;

  • фарбування підготовлених поверхонь (стін, стель, підлог, інших).

  Для забезпечення якісного ремонту, штукатурні та малярні роботи зобов’язані виконуватися лише професійними майстрами, що дозволить уникнути через недовгий період часу, появи тріщин, відшаровування, інших видимих ​​та невидимих ​​дефектів. Також дані роботи зобов’язані виконуватися з використанням кращих оздоблювальних матеріалів, які забезпечать не тільки якісне, а й швидке їх нанесення, значно скоротивши витрати часу.

  Наша компанія «San Marco» пропонує не лише оздоблювальну продукцію найкращих зарубіжних виробників, але й надає послуги з проведення малярних, штукатурних робіт будь-якого рівня складності, з гарантією. Більш детально з видами послуг можна ознайомитись на сайті компанії, де розміщено прайс-лист з переліком робіт, а також вартістю їх виконання.

  Що являють собою дані роботи

  Дані види робіт є одними з основних, але мають деякі відмінності.

  Штукатурка

  Це є грубою обробкою спеціальною штукатурною сумішшю, що сприяє вирівнюванню перепадів площини більше 1 сантиметра. Використовуються для цього спеціальні штукатурні суміші, з асортиментом яких можна ознайомитись у нашому інтернет магазині у Києві. Оштукатурювання може проводитися як повністю всієї поверхні, так і часткове (найбільш проблемних ділянок).

  Малярні роботи

  Включають як фарбування, а й проведення попередньої підготовки поверхонь. Малярні роботи складаються з:

  • вирівнювання поверхонь;
  • попередньої підготовки стін, стелі;
  • шліфування для надання максимальної гладкості;
  • ґрунтування, що забезпечує додатковий захист від плісняви, бактерій, кращу зчіпку з оздоблювальними матеріалами.

  Після виконання всіх підготовчих проводяться малярні роботи з фарбуванням стін, стель. Також до малярських робіт належить виконання фактурного фарбування, розпису.

  Малярно – штукатурні роботи, виконання яких можна замовити у нашій компанії, здійснюються лише із застосуванням сучасних матеріалів торгової марки San Marco, висока якість яких підтверджена сертифікатами.