Штукатурні роботи

Штукатуримо стіни машинним способом за цеглою, піноблоками, бетоном. Це перше, що потрібно робити на стінах після будівельників у новобудові. Виводимо рівні поверхні за допомогою установки маяків. На стиках бетону та піноблоків кладемо сітку, щоб уникнути тріщин.

Машинна штукатурка

Навіщо потрібно штукатурити стіни і як краще це зробити? Машинним способом чи вручну? Ми штукатуримо стіни тільки машинним способом, тому що цей процес займає набагато менше часу та полегшує повний комплекс підготовки стін під поклейку шпалер або фарбування. Ще одна з переваг машинної штукатурки, що площина виходить настільки гладкою та рівною, виведеною під маяки, що можна відразу приступити до поклейки шпалер або нанесення декоративної штукатурки.

Після вирівнювання стін машинною штукатуркою, якщо необхідно підготувати стіни до фарбування, майстри перейдуть до фінішної шпаклівки, а потім до декоративних матеріалів або до самого фарбування. Якщо ви хочете замовити штукатурні роботи та розрахувати ціну на них, подавайте заявку на нашому сайті. Фахівець приїде у зручний для вас час, зробить виміри та розрахує обсяги оздоблювальних матеріалів.

Як правило, більшість забудовників здають квартири з чорновим оздобленням стін. Тобто голий бетон чи міжкімнатні перекриття із газоблоками. Такі стіни потрібно штукатурити стартовою штукатуркою, на кутах встановлюються куточки, на стінах маяки для того, щоб усі площини вивести в рівні поверхні. Тільки після цього можна приступати до малярських робіт.

Тут багато в чому вирішує бюджет проекту. Якщо говорити з погляду рекомендації, то так, ми радимо армувати. Якщо стіни бетонні – рівні, і місцями газоблоки, то можна армувати на стикувальних місцях бетону з газоблоком, для уникнення тріщин. Також незабутнім обов’язково на кути клеїти куточки.

Шар машинної штукатурки близько 1,5 см, якщо і прокладати дроти під штукатурку, то лише плоскі до 1,2 см. Але в будь-якому проекті все розглядається індивідуально.

Наші ціни на штукатурні роботи

Роботи з нанесення машинної штукатурки

під маяки, виставляємо куточки, гладка та рівна поверхня

Необхідний матеріал

штукатурна суміш, куточки, маяки

Після якісної підготовки стін стартовою штукатуркою приступаємо до нанесення декоративних штукатурок з різними ефектами.

Декоративні штукатурки San Marco дуже прості у догляді.

Великий вібір

Декоративні штукатурки San Marco додадуть будь-якому інтер’єру нотки оригінальності завдяки візуальним ефектам:

 • каменю марморін;
 • венеціанської штукатурки;
 • ефектам іржі та металу;
 • штучному старінню;
 • каменю травертино;
 • та багато іншого.

Детальніше ознайомитись з асортиментом фарб можна в каталозі.

Замовте виїзд майстра на замір та розрахунок кошторису безкоштовно

  Штукатурні роботи

  Одним з важливих етапів оздоблювальних робіт, що є завершальною процедурою будь-якого ремонту, є штукатурні роботи. Вони мають на увазі якісне оштукатурювання стін, стелі, з використанням сучасних оздоблювальних матеріалів, до яких відносяться:

  • складні вапняні та цементно-вапняні склади;
  • спеціальні сухі базові суміші.

  На вартість штукатурних робіт у Києві, замовити які можна в нашій компанії «San – Marco», безпосередньо впливає рівень складності робіт, кількість матеріалів для їх виконання, обсяг приміщень, інші фактори. Залежно від матеріалу основи стін, призначення приміщення вибирається необхідний вид штукатурної суміші. Також на вибір матеріалу впливає те, які роботи будуть проводитись – зовнішні чи внутрішні.

  Наші професійні майстри мають необхідний досвід і знання, використовують сучасні високоточні інструменти, виконуючи такі послуги, як штукатурка стін. Вартість робіт у нашій компанії найбільш прийнятна, за високої якості. На всі роботи ми надаємо гарантію. Оштукатурювання здійснюється матеріалами відомої торгової марки San Marco, ціна яких є прийнятною.

  Що включають штукатурні роботи

  Клієнти мають можливість замовити у нас такі роботи, як ручна штукатурка стін (суміші вибираються від типу основи, з урахуванням особливостей приміщень), стель (може бути виконана з армуючої сіткою або без неї).

  Обштукатурювання виконується в кілька етапів, з обов’язковим дотриманням їхньої послідовності.

  1. Підготовка поверхні до подальшої обробки. Має на увазі очищення стін, стель від залишків старої обробки.

  2. Ґрунтування поверхонь. Забезпечує найкраще зчеплення з оздоблювальними матеріалами, дозволяє усунути дрібні дефекти.

  3. Здійснює монтаж профілів маячкових. Сприяє отриманню ідеально гладких, рівних поверхонь.

  4. Оштукатурювання (методом накидання).

  5. Шліфування поверхонь, після чого наноситься декоративне фінішне покриття.

  Наша компанія надає виконання будь-якого рівня складності «під ключ», а наші розцінки на штукатурні роботи будуть приємною несподіванкою для клієнтів. На сайті компанії розміщено прайс-лист, з якого можна дізнатися, скільки коштує квадратний метр штукатурки, а також ознайомитися з актуальною вартістю матеріалів, висока якість яких підтверджена відповідними сертифікатами.