Шоу-рум у м. Києві

Декоративні матеріали San Marco: частинка Італії у вашій оселі

Італійська витонченість та європейська утилітарність – все це поєднують у собі оздоблювальні матеріали San Marco. Ми пропонуємо вам оформити свій будинок за допомогою:

  • фарб: інтер’єрних, декоративних та фасадних;

  • штукатурок: фактурних та фасадних.

Інтер’єрні фарби San Marco легко наносяться на будь-яку поверхню і служать багато років. Вони стійкі до вологи, прямим сонячним променям та механічним впливам.

А декоративні фарби дозволять відтворити на стінах чи стелі будь-який можливий ефект. Фреска та металік, перламутр чи легке мерехтіння — що вам більше до вподоби? При цьому фарби зберігають властивості навіть у середовищі із підвищеною вологістю.

Оздобити приміщення можна також декоративною штукатуркою. За рахунок різних добавок такі покриття можуть виглядати як натуральний мармур або граніт, мокрий шовк, піщаник або цегляна кладка. І це далеко не весь асортимент! Визначитись з вибором вам допоможе наш арт-директор.

Звертаючись до продукції San Marco, ви обираєте справжню якість. Історія бренду налічує понад 50 років. У шести європейських країнах працюють 9 заводів із виготовлення фарб та штукатурок. При цьому торгова марка втілює не лише красу та практичність, а й турботу про навколишнє середовище. На своїй батьківщині, в Італії, компанія увійшла до десятки найекологічніших у сфері дизайну.

У нас можна не тільки придбати високоякісну продукцію бренду, а й найняти спеціаліста для оздоблювальних робіт. Ми гарантуємо не лише якість, а й вигідні ціни. За бажанням ви можете самостійно навчитися мистецтву малярських робіт з матеріалами San Marco у наших фахівців – при шоу-румі працює школа-майстерня.

Принесіть справжній італійський шик у свій інтер’єр разом із нами.

San Marco - це:

1

Підтримка відносин з клієнтами, заснована як на увазі, порадах, іноді навіть дружбі, так і на постійному вдосконаленні знань на навчальних курсах LABFORPRO

2

Дослідження та передовий розвиток, здатний впроваджувати інновації, відповідаючи, а часто навіть випереджаючи, вимоги ринку

3

Увага до якості продукції та процесів, про що свідчить прийняття найсуворіших дисциплінарних протоколів, щоб отримати сертифікати якості міжнародного зразка

4

Широка та багата гамма продукції, здатна задовольнити будь-які індивідуальні вимоги

5

Підбір компетентного персоналу з постійним удосконаленням професійних навичок

6

Переконане успадкування філософії, що простежується у стійкому розвитку та до уваги до благополуччя персоналу

Чому вигідно співпрацювати з нами

Зручне розташування

Миттєво отримаєте зразок

Знайдете свій ідеальний відтінок

Знайдіть свій ідеальний малюнок

Зробіть свою 3D-модель реалістичнішою

Отримайте свою користь від покупки матеріалу