Грунти

Внутрішні оздоблювальні роботи є завершальним етапом ремонту, але перед фарбуванням або нанесенням інших оздоблювальних матеріалів, в обов’язковому порядку повинна застосовуватися ґрунтовка – спеціальний засіб, що наноситься на поверхню стін, стелі, інших. Грунтовка виступає як захист, а також дозволяє підготувати поверхні для подальшого нанесення декоративних оздоблювальних матеріалів. Виходячи з особливостей застосування, що містяться в основі матеріалів, ґрунтовки можуть бути сухими, рідкими.

Використання ґрунтовки забезпечує:

  • усунення дрібних дефектів оброблюваних поверхонь (стелі, стін, підлоги);

  • прекрасну зчіпку поверхонь, що обробляються, з декоративними матеріалами (штукатуркою, фарбою);

  • захист поверхонь із підвищеною вологістю від появи цвілі, розвитку грибка.

Після висихання поверхонь, на які попередньо була нанесена ґрунтова суміш, на них утворюється рівна полімерна плівка, що сприяє швидкому, якісному нанесенню, рівномірному розподілу по поверхні інших декоративних матеріалів.

Наша компанія San Marco пропонує широкий асортимент оздоблювальних матеріалів, до яких відноситься і грунтовка. Ціна продукції прийнятна, за високої якості. Вартість залежить від складу, виду ґрунтувальних сумішей.

Класифікація ґрунтовок

В інтернет магазині нашої компанії представлена ​​продукція відомої торгової марки San Marco, що дозволяє придбати в Україні ґрунтовки високої якості:

  • настінні;
  • скріплювальні для наступних шарів.

Настінні ґрунтові суміші наносяться перед фінішною обробкою, для захисту, усунення дефектів, дозволяють вирівняти стіну. Залежно від того, що виконуватиметься після ґрунтування – фарбування або нанесення штукатурки, застосовується ґрунтовка з різним складом.

Грунтовки, що зміцнюють для наступних шарів, або бетоноконтактні, створюють не гладкі, а шорсткі робочі поверхні, за рахунок чого в кілька разів збільшується зчіплення наступних шарів декоративних оздоблювальних матеріалів.

Клієнти Києва мають можливість купити найкращі будівельні грунтовки від виробника різних видів, які є невід’ємним компонентом будь-яких оздоблювальних робіт. У каталозі нашої компанії можна дізнатися, скільки коштує суміш для ґрунту, а також ознайомитися з її характеристиками.