Наші послуги

Категорії послуг

Замовити індивидуальний ефект

  Завершальним етапом ремонтних робіт вважається декоративне оздоблення стін, підлоги, стелі. Для забезпечення якості, швидкого виконання обробки, всі роботи повинні проводитися професійними майстрами, які мають необхідні знання, досвід, сучасний інструментарій.

  Однією з обов’язкових умов високоякісного ремонту є вирівнювання стін приміщення, стель, адже наявність рівних вертикальних і горизонтальних поверхонь – це основа будь-якого дизайну. Враховуючи величезну різноманітність декоративних оздоблювальних матеріалів, ремонт стін та їх вирівнювання виконується під:

  • фарбування;
  • шпалери;
  • плитку.

  Професійні майстри, які працюють у нашій компанії «San Marco», мають необхідні знання та інструменти, мають багаторічний досвід, тому всі роботи з обробки стін виконують не тільки швидко, але й якісно, ​​з наданням гарантії. Під час робіт ми використовуємо лише найкращі матеріали від відомого італійського виробника San Marco, продукція якого користується популярністю на європейських ринках, а її висока якість підтверджена сертифікатами. Всі матеріали для обробки не містять шкідливих  та токсичних для здоров’я речовин.

  Види послуг

  Наші клієнти міста Києва можуть замовити виконання оздоблювальних робіт у квартирі, приватному будинку, а також у будь-якій кімнаті. Також ми виконаємо оздоблення стін в офісі та інших комерційних приміщеннях. Крім того, що наші майстри виконають усі оздоблювальні роботи будь-якого рівня складності, також вони:

  • проведуть попередній огляд приміщення для для формування кошторису;
  • проконсультують щодо питань оздоблювальних робіт і матеріалів;
  • виконають доставку всього необхідного на об’єкт.

  У нашій компанії працюють лише кваліфіковані фахівці, які виконають вирівнювання та оздоблення стін, незалежно від чорнової основи (цегляні, блокові, бетонні, глиняні, дерев’яні, інші).

  Ми пропонуємо найнижчі ціни не тільки на продукцію, а й на послуги з обробки стін. З повним переліком робіт можна ознайомитись на сайті нашої компанії, де розміщено прайс-лист. Довірившись нам, клієнти забезпечать собі необхідний рівень комфорту, адже обробка стін буде виконана досвідченими фахівцями якісно. Однією з переваг співпраці з нами є те, що замовники не мають потреби заново закуповувати матеріали та переробляти роботу.