Інтер'єрні фарби

Багато сучасних дизайнерів воліють виконувати обробку інтер’єру за допомогою спеціальних фарбуючих матеріалів. Фарба інтер’єрна практично не має обмежень за колірною палітрою, вона надає широкі можливості для виконання оригінального оздоблення, завдяки її застосуванню, можна створити на стінах цікаві візуальні ефекти, що відрізняються незвичайністю:

  • імітація різноманітних фактур;
  • “зістарена” поверхня;
  • блиск, переливи;
  • голограми;
  • багато іншого.

Зробити поверхню ніжнішою, колір якої змінюватиметься в залежності від освітлення та кута зору, дозволяє поєднання фонової та декоративної (інша її назва лесуюча) фарби. Сучасна інтер’єрна фарба відтінком може поєднуватися з гардинами, меблями, тканинною оббивкою, бути на кілька тонів світлішою або темнішою.

Наша компанія San Marco пропонує різні оздоблювальні матеріали для внутрішніх робіт, серед яких інтер’єрні фарби представлені широкою лінійкою. Завдяки сильному європейському виробництву, вся продукція відрізняється чудовими експлуатаційними характеристиками, високою якістю, що підтверджують відповідні сертифікати.

Види інтер’єрних фарб

Не виходячи з дому, клієнти можуть купити за найкращою ціною інтер’єрні фарби, що відрізняються щільністю, складом, типом поверхні. Це можуть бути фарби:

  • на водній основі, відрізняються м’яким хімічним складом, представлені величезною палітрою кольорів, але при цьому не мають стійкості до вологи, стирання. Найбільш міцними водорозчинними фарбами вважаються фарби на латексі, завдяки чому такі поверхні можна мити;
  • акрилові, стійкі до ультрафіолету, не втрачають початковий колір протягом тривалого періоду, не токсичні, стійкі до випаровування;

  • силікатні, основою яких є рідке скло, з додаванням наповнювачів, пігментів, мають стійкість до перепадів температури, вологи, відрізняються паропроникністю, стійкістю до забруднення, довговічністю.

Також існують інші види фарб (масляні, алкідні), які практично не використовуються для обробки внутрішніх приміщень, через токсичність, довге висихання, інші негативні якості.

Наша компанія пропонує лише найкращі інтер’єрні фарби, що не містять у складі шкідливих для здоров’я речовин, що характеризуються швидким висиханням. Залежно від приміщення, де вони будуть використовуватися, фарби мають вологостійкі, паропроникні властивості, після висихання поверхня може бути матовою, глянсовою, рельєфною, що дозволяє використовувати їх для рівних, а також поверхонь з невеликими похибками. Ціна інтер’єрних фарб доступна клієнтам.