За запитом не знайдено продуктів!

Для виконання фасадних оздоблювальних робіт необхідно використовувати лише якісні матеріали, що відрізняються високими експлуатаційними характеристиками. Наша компанія San Marco пропонує продукцію кращого виробника оздоблювальних матеріалів. Покриття STILE RESTAURO після нанесення на поверхню, має вирівнюючий ефект, створює досить товстий шар, забезпечуючи надійний захист зовнішніх поверхонь від негативного впливу зовнішніх атмосферних факторів, має стійкість до забруднення.

Завдяки наявності у складі матеріалу акрилової речовини, його можна наносити на поверхні, що мають цементну основу, за рахунок того, що він не вступає в реакцію з лужним середовищем. Також STILE RESTAURO характеризується максимально високими способами, що криють, завдяки чому матеріал можна застосовувати на поверхнях, де потрібно замаскувати дефекти, без появи тріщин і відшаровування. До переваг належать:

  • естетичний, привабливий зовнішній вигляд поверхонь;

  • високий ступінь захисту від проникнення вологи, впливу ультрафіолету, утворення плісняви, грибка та водоростей;

  • можливість усунення дефектів на поверхнях;

  • стійкість до миючих засобів;

  • максимальні показники міцності.

Наша компанія пропонує широкий асортимент оздоблювальних матеріалів STILE RESTAURO, найвигідніші ціни на всю лінійку фактурних покриттів, які забезпечать оригінальний вигляд фасаду.