За запитом не знайдено продуктів!

Зовнішні оздоблювальні роботи є завершальним етапом будівництва чи ремонту. Вони забезпечують естетичність приміщень, будівель, привабливий зовнішній вигляд, але також зовнішнє оздоблення виступає як захист. Наш інтернет-магазин «San Marco» спеціалізується на продажу різноманітних фасадних оздоблювальних матеріалів від кращих зарубіжних виробників, серед яких популярністю користується PAINTOP – фарба для зовнішньої обробки.

Вона відноситься до оздоблювальних матеріалів професійного сегмента. Фарба для стін має водну основу, у складі містить акрилові смоли і крем’янисті наповнювачі, завдяки яким чудово заповнює, дозволяє приховати всі нерівності поверхонь, що обробляються, характеризуються максимально високими криючими здібностями.

До переваг фарби належать:

  • висока стійкість до вологого прибирання, за рахунок акрилових смол, що знаходяться у складі;

  • фарби не вступають у реакцію із лужними середовищами, що дозволяє обробляти поверхні на цементній основі, традиційних штукатурок;

  • стійкість до миття.

Після нанесення фарби цього виду, зовнішні стіни набувають дрібно – структурної поверхні, що надає будівлі красивий, оригінальний зовнішній вигляд. Наша компанія пропонує найвигідніші ціни на фарбу для зовнішніх робіт PAINTOP, замовити яку можна на сайті нашого магазину.