Декоративна штукатурка «Ефект тканини»

Використовуючи декоративну штукатурку, можна створити гарні ефекти на стінах, які щодня вас радуватимуть. Обираючи такий варіант, як використання декоративної штукатурки «Ефект тканини», ви зможете створити імітацію тканини на будь-якій поверхні: стелі, стінах та інше, все залежить тільки від вашої фантазії, яку ви зможете сповна виявити.

Докладніше про покриття

Суміш, що застосовується для виконання оздоблювальних робіт, виготовляється на основі целюлози. У деяких моделях такого матеріалу ви можете знайти волокна бавовни, що залежить від виробника. Якщо взяти до уваги те, що у складі є штучні частинки шовку, то можна говорити про те, що ви зможете насолодитися чудовим ефектом та зовнішнім виглядом готового покриття. Представлений матеріал досить пластичний, тому що в його складі є нитки поліестеру, які є дуже важливими для покриття. Якщо розглядати елемент, що зв’язує, то в якості нього можуть використовуватися акрилові матеріали, які є майже у всіх видах декоративної штукатурки. Вони потрібні для того, щоб матеріал міг створювати реалістичну імітацію тканини та бути пластичним.

Переваги обраного матеріалу

Якщо на поверхні є якісь нерівності, то їх буде видно навіть під шаром нанесеної емульсійної фарби. Якщо ви проводитимете вирівнювання стін за допомогою цементу та піску, то потрібно звернути увагу на те, що шар повинен бути товстим. Але, він повинен бути не більше ніж 3 см, щоб не з’явилися тріщини. Штукатурка дозволить вам приховати всі нерівності, а наносити її потрібно шаром 1-2 мм. Варто зазначити, що такий матеріал має високу ціну, тому,  щоб не зіпсувати його, стіну потрібно ретельно підготувати.

Великою перевагою матеріалу є те, що його можна наносити на всі типи поверхонь. Пам’ятайте, що обробка проводиться частинами, тому що відразу ніхто не виконує всю роботу в повному обсязі. Якщо ви хочете, щоб шпаклівка краще схопилася з основою, можна використовувати спеціальну ґрунтовку для збільшення показників адгезії. Матеріал еластичний, тому при необхідності ви зможете розтягнути його більш ніж на 0,5 см.

Якщо з якихось причин на покритті з’явиться пошкодження, то ви зможете усунути його, дотримуючись простої технології. Тому, якщо ви шукали якісне та практичне покриття для оздоблення стін у своєму будинку, то декоративна штукатурка «Ефект тканини» – це саме те, що вам потрібно.