Декоративна штукатурка «Ефект шовку»

Для того, щоб закінчити ремонт, потрібно внести фінальний штрих, яким є декоративне оздоблення стін. Найбільшою популярністю користується матеріал під назвою “Ефект шовку”, оскільки він виглядає вишукано та розкішно. Обираючи такий варіант для обробки приміщення, ви можете бути впевнені в тому, що воно виглядатиме чудово, і тішитиме вас своїм стилем. Це відносно новий вид обробки, який не потребує якихось особливих навичок у нанесенні. Якщо нанести таке покриття на стіни, то вони виглядатимуть так, ніби обтягнуті тканиною. Розглядаючи оксамитовий ефект, можна сказати, що він досягається за допомогою того, що до складу штукатурки додаються елементи штучного шовку. Залежно від того, який розмір у них буде залежатиме і фактура покриття.

Основне завдання такої декоративної штукатурки як “Ефект шовку” полягає в тому, щоб надати поверхоні декору. Такий вид обробки трохи об’ємний, що дозволяє провести згладжування дрібних недоліків поверхні. Її можна використовувати в будь-якому типі приміщення, і не сумніватися в тому, що вона виглядатиме чудово. Важливо знати, що матеріал може мати у складі волокна натурального походження. Але є виробники, які замість натуральних волокон додають до складу синтетичні нитки. До основних переваг такого виду оздоблення можна віднести:

  • У складі матеріалу містяться натуральні ворсинки шовку, які не мають негативного впливу на здоров’я людини;

  • При виробництві такого покриття до його складу додаються певні складові, що робить покриття стійким до появи грибка, плісняви ​​та іншого;

  • Накопичення пилу на такому покриття може бути мінімальним, оскільки немає електролізації;

  • Матеріал може підлаштовуватись під дефекти на стіні, і візуально усувати їх;

  • Ви зможете провести реставрацію покриття у тому випадку, якщо вона буде пошкоджена.

Використовувати такий матеріал можна для обробки будь-яких поверхонь, і не сумніватися в тому, що вона виглядатиме чудово. Звичайно ж, такий матеріал має високу вартість, але вона цілком виправдовується бездоганною якістю матеріалу. Але, не варто використовувати таку обробку для чорних поверхонь, тому що ви не зможете досягти бажаного результату. Якщо ви не знаєте, як правильно вибрати матеріал «Ефект шовку», ви можете звернутися до фахівців, які допоможуть вам у цьому питанні.